Bildiri Gönderimi

Sayın Katılımcılar,

2-4 Ekim 2020 tarihinde gerçekleştirilecek olan III. Uluslararası Sürdürülebilir Turizm Kongresi’nde genişletilmiş özet bildiri veya tam metin bildiri kabul edilmektedir. Genişletilmiş özet bildiriler için kelime sayısının minimum 750 maksimum 1500 (yazar bilgileri, tablo, şekil, kaynakça vb. dâhil) olması önerilmektedir. Genişletilmiş özet bildiriler için örnek bir şablon oluşturulmuştur. Genişletilmiş özet bildiri hazırlayacak olan katılımcıların ekte yer alan genişletilmiş özet bildiri şablonunun kullanması önerilmektedir.

Tam metin bildiriler için maksimum kelime sayısının 5000 (yazar bilgileri, tablo, şekil, kaynakça vb. dâhil) olması önerilmektedir. Tam metin bildiriler için örnek bir şablon oluşturulmuştur. Tam metin bildiri hazırlayacak olan katılımcıların ekte yer alan genişletilmiş özet bildiri şablonunu kullanması önerilmektedir. Tüm bildiriler çift-kör hakem değerlendirilmesine alınarak kabul edilecektir. Kabul edilen bildirilerin kongrede sunumu için örnek şablon ekte verilmektedir.

Bildiri sunum formatını indirmek için tıklayınız

Genişletilmiş özet bildiriler için kullanılması gereken şablona erişmek için tıklayınız

Tam metin bildiriler için kullanılması gereken şablona erişmek için tıklayınız

III. Uluslararası Sürdürülebilir Turizm Kongresi’ne bildiri gönderimi için istc3@bingol.edu.tr mail adresi kullanılmalıdır.

Bildiri gönderim sürecinde araştırmacıların ekte yer alan Telif Hakkı Devir Formu’nu imzalayarak bildiri ile birlikte göndermesi rica olunur. Araştırmacıların Telif Hakkı Devir Formu'nu "telif-bildiri kodu-ad soyad" şeklinde isimlendirerek göndermesi önerilmektedir.

Telif Hakkı Devir formunu indirmek için tıklayınız